روستا کالا ، اقدامی شایسته، بایسته و متناسب با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روستایی و عشایر است

روستا کالا

روستا کالا ، اقدامی شایسته، بایسته و متناسب با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روستایی و عشایر است

معاون اجرایی دفتر رهبر معظم انقلاب در بازدید از غرفه روستا کالا در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر، این سامانه را اقدامی شایسته، بایسته و متناسب با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روستایی و عشایر، دانست.

به گزارش سروش، معاون اجرایی دفتر رهبر معظم انقلاب در بازدید از غرفه روستا کالا در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر، این سامانه را اقدامی شایسته، بایسته و متناسب با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روستایی و عشایر، دانست.

به گزارش خبرنگار سروش از محل نمایشگاه، وحید حقانیان و همراهان، در بازدیدی نسبتا طولانی از روستا کالا، با توضیحات نماینده این مجموعه، در ابتدا، در جریان چگونگی راه‌اندازی خبرگزاری روستا و به دنبال آن روستا کالا و اهداف این سامانه قرار گرفت.

معاون ویژه دفتر رهبر معظم انقلاب، پس از اطلاع از چگونگی کارکرد روستا کالا، در گفتگو با خبرنگاران، گفت:

روستا کالا، اقدامی بایسته و شایسته و متناسب با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روستایی و عشایر است که می‌تواند باعث توسعه و رونق اقتصاد روستاییان شود.

حقانیان در ادامه تصریح کرد:

روستا کالا که در واقع نمایشگاه و فروشگاه روستاییان و عشایر می‌باشد، می‌تواند دست واسطه‌ها را کوتاه کند و تولیدات و محصولات روستاییان به صورت مستقیم به دست خریداران و مصرف‌کنندگان برسد.

معاون ویژه دفتر رهبر معظم انقلاب در خصوص چگونگی کارکرد روستا کالا نیز گفت:

روستا کالا می‌بایست در این میان، همواره منافع روستائیان را در نظر بگیرد و برای تقویت و ارتقای این مجموعه، باید اعتماد روستائیان را جلب و آنان را در فروش محصولاتشان یاری رساند.

وی اضافه کرد: مسئولان و مجریان مجموعه روستا کالا، باید سیستم را به گونه‌ای مدیریت کنند که خیال روستائیان بابت فروش محصولاتشان و دریافت حق و حقوق خود راحت باشد.

معاون ویژه دفتر رهبر معظم انقلاب در پایان بازدید اختصاصی خود از روستا کالا، پیشنهادات قابل توجه‌ای را برای ارتقای مدیریت و عملکرد این مجموعه و فروش هرچه بهتر محصولات روستاییان و عشایر، به مدیران و مجریان این مجموعه، ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری سروش، نمایشگاه و فروشگاه محصولات روستائیان و عشایر ایران موسوم به روستا کالا با حضور تعدادی از مسئولان کشوری و لشکری از جمله معاون اول رئیس جمهور، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور، استانداران تهران، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، مازندران و تعدادی از نمایندگان مجلس، در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر ایران، به صورت رسمی رونمایی و فعالیت خود را آغاز نمود.

مراسم رونمایی از روستاکالا و سومین نمایشگاه توانمندی‎های روستاییان و عشایر ایران به صورت زنده از برخی شبکه‌های رسانه ملی از جمله شبکه‌ ایران کالا، شبکه خبر، شبکه سه و رادیو سراسری پخش شد.

 

در پایان تصاویری از بازدید معاون ویژه دفتر رهبر معظم انقلاب از غرفه روستا کالا را مشاهده خواهید نمود:

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالا

روستا کالاسردار وحید

سردار وحید حقانیان

سردار وحید در غرفه روستا کالا

سردار وحید در نمایشگاه توانمندیهای روستا و عشایر